O nás

Regina

Na začátku jsem já, Regína, jógou se zabývám již několik let.
Nejen, že se jí sama věnuji, ale snažím se, aby stejně jako já do jejích krásných zákoutí pronikali i jiní. Myslím si, že je zbytečné rozepisovat se o svých zkušenostech jen pro to, abych vás nalákala na hodiny.
Mým jediným přáním je, abyste odcházeli spokojeni s příjemným pocitem ve svém těle i duši a vraceli se zpět se stejným očekáváním.


Dita Dita - Jóga je pro mě celoživotní duchovní cesta, která mě inspiruje při řešení každodenních situací, naplňuje a obohacuje. Postupně ji nacházím ve všem a všude. Dodává mi větší vnitřní klid a spokojenost. Ráda s druhými sdílím a předávám to, co mi pomáhá. Každý si může odnést, co v daný okamžik potřebuje a co ho osloví.

Hanka Hanka Svobodová - Hatha jóga, Hatha jóga flow - Vše kolem nás je v pohybu, plynoucí, pulzující. Možná stálý, stabilní anebo třeba nejistý. Každý den i noc píšeme nový příběh, takový jaký je. Jóge je pro mě cestou rádce i učitele už desítku let. Nesoudí, nehodnotí, prostě jen vnímá a učí "být" se vším co prichází.

Mé hatha jógové lekce jsou vedeny formou vnímání jednotlivých asán v plynulém, intenzivním, ale klidném tempu s vlastním výsledným prožitkem. Lekce jsou vhodné pro každého, kdo má chuť začít nebo chce svoji jógovou praxi prohloubit o další jógové zkušenosti.

Hanka Hanka
Jóga... nakažlivé príjemno

 

Verím v lásku na první pohled. Pri první schuzce s jógou si vybavuji to jemné šimrání po tele. To je ono, presne to hledám. Láska, soucit, svoboda, nekonecno, vune rozkvetlé louky... jóga je posunem do srdce, rozvíjením skutecných hodnot, otevreností i pomocí.

 

Pokud svá srdce necháme rozkvést do kvetu otevrenosti, zacne srdícko správne pulzovat a zahalí nás opojná vune jež spojuje a presahuje vše. Srdce získá na lehkosti a my zacneme pocitovat lásku a nehu k sobe samým i k ostatním bytostem. Prestáváme používat "já" a "moje" a zacínáme žít ve vedomí "my všichni".

 

"Jóga vánek" je jemné a hravé plynutí pohybu s dechem na vlne vedomé pozornosti. S Vánkem nacerpáme energii a osvežíme telo s myslí do pokracujícího dne

 

Mým práním je, abychom se cítili mile radostne a k tomu ladí se úcinne pohybovat, ne jen pár hodin týdne, ale v každém okamžiku. Jóga nezacíná ani nekoncí za zavrenými dvermi jógových center. Jóga je život sám a každý si ji neseme v srdci.

© www.jogarelax.cz     www.facebook.com/Jogarelax